
To może na początek napiszę o czym będzie ten blog. Stworzyłam go, żeby umieszczać od czasu do czasu na nim jakieś w miarę ciekawe opowiadania. Będę tu też zamieszczała kilka słów na temat książek, które przeczytałam, takie moje własne opinie. Nie, żebym się uważała za krytyka czy coś w tym stylu. Możliwe też, że czasami wrzucę tu fragmenty książki, którą wydałam i tych, które mam zamiar wydać. Będę również w postach odpowiadała na pytania zadane w komentarzach, jeśli się jakieś pojawią. Na końcu każdej notki będzie można znaleźć link do facebooka mojej powieści i strony gdzie można ją kupić. Myślę jeszcze nad utworzeniem tutaj galerii, ale czy ją na pewno stworzę nie jestem pewna. Na pewno nie zabraknie tu wpisów z tego jak mi idzie pisanie książek. ; ) Obrazki, ikonki, szablony wykonuję sama, więc proszę o ich nie kopiowanie, tak samo jak opowiadań, które wkrótce będą tu zamieszczone. Ps: Nie jestem początkującą bloggerką, miałam już kilka blogów, także się w tym wszystkim orientuję.
facebook | zakup