poniedziałek, 19 listopada 2012

Written with a pen + opinia

Na koniec dzisiejszej notki dodam parę słów od siebie na temat książki Nicholasa Sparksa "Ostatnia Piosenka". A teraz przejdę do innej rzeczy. Zaczęłam pisać kolejną książkę. Nie drugą część swojej serii, ale coś takiego, jakby powiązanie kryminału z romansem. Chciałam spróbować czegoś nieco innego. Nie oznacza to jednak, że zamierzam zakończyć prace nad pozostałymi częściami cyklu "Anioły". Tak jak obiecałam - "Sekretna Dusza" jest pierwszą, ale nie ostatnią częścią. To książka, która ma być zapowiedzią kolejnych. I tak jak przy "Sekretnej Duszy" tytuł wszystkich książek wymyślam sama oraz projektuję dla siebie okładki. Myślę także nad umieszczeniem swoich opowiadań w gazecie. Dzięki przyjaciółce mam genialny pomysł na ich tematykę i nie mogę tego zmarnować. Jeśli już więc te krótkie historyjki, które będą realiami młodych ludzi, ukażą się w gazecie to na pewno powoli będę umieszczała każde opowiadanie tutaj na blogu w specjalnej zakładce. Akurat dzisiaj wpadłam na takie coś. Będzie to też idealny sposób na to, by urozmaicić trochę bloga, sprawić by był ciekawszy. Mnóstwo nastolatków publikuje na blogach opowiadania własnego autorstwa i ja też postanowiłam tego spróbować.

To teraz coś o książce "Ostatnia Piosenka" autorstwa Nicholasa Sparksa:
Jest to jedna z moich ulubionych książek. Co takiego mi się w niej podoba? To w jaki sposób są tam ukazane emocje głównej bohaterki- Ronnie, jej przyjaciół i rodziny. Książka ma w sobie nutę romansu, ale także miłości do rodziców. Pokazuje, że problemy z przeszłości można pokonać, błędy naprawić i pogodzić się z nierozumianymi przez nas kiedyś decyzjami ludzi, którzy są nam naprawdę bliscy. Jest tam ukazane także to jaka miłość potrafi być silna, niezależnie od wieku. Jak potrafi nam pomóc w ciężkich chwilach, które wydają nam się niesprawiedliwe. Ja tak odbieram tę książkę. Ogólnie uwielbiam twórczość Nicholasa Sparksa, który jest moim ulubionym pisarzem. : )

facebook|zakup



sobota, 29 września 2012

Początek .


To może na początek napiszę o czym będzie ten blog. Stworzyłam go, żeby umieszczać od czasu do czasu na nim jakieś w miarę ciekawe opowiadania. Będę tu też zamieszczała kilka słów na temat książek, które przeczytałam, takie moje własne opinie. Nie, żebym się uważała za krytyka czy coś w tym stylu. Możliwe też, że czasami wrzucę tu fragmenty książki, którą wydałam i tych, które mam zamiar wydać. Będę również w postach odpowiadała na pytania zadane w komentarzach, jeśli się jakieś pojawią. Na końcu każdej notki będzie można znaleźć link do facebooka mojej powieści i strony gdzie można ją kupić. Myślę jeszcze nad utworzeniem tutaj galerii, ale czy ją na pewno stworzę nie jestem pewna. Na pewno nie zabraknie tu wpisów z tego jak mi idzie pisanie książek. ; ) Obrazki, ikonki, szablony wykonuję sama, więc proszę o ich nie kopiowanie, tak samo jak opowiadań, które wkrótce będą tu zamieszczone. Ps: Nie jestem początkującą bloggerką, miałam już kilka blogów, także się w tym wszystkim orientuję.

facebook | zakup