Na koniec dzisiejszej notki dodam parę słów od siebie na temat książki Nicholasa Sparksa "Ostatnia Piosenka". A teraz przejdę do innej rzeczy. Zaczęłam pisać kolejną książkę. Nie drugą część swojej serii, ale coś takiego, jakby powiązanie kryminału z romansem. Chciałam spróbować czegoś nieco innego. Nie oznacza to jednak, że zamierzam zakończyć prace nad pozostałymi częściami cyklu "Anioły". Tak jak obiecałam - "Sekretna Dusza" jest pierwszą, ale nie ostatnią częścią. To książka, która ma być zapowiedzią kolejnych. I tak jak przy "Sekretnej Duszy" tytuł wszystkich książek wymyślam sama oraz projektuję dla siebie okładki. Myślę także nad umieszczeniem swoich opowiadań w gazecie. Dzięki przyjaciółce mam genialny pomysł na ich tematykę i nie mogę tego zmarnować. Jeśli już więc te krótkie historyjki, które będą realiami młodych ludzi, ukażą się w gazecie to na pewno powoli będę umieszczała każde opowiadanie tutaj na blogu w specjalnej zakładce. Akurat dzisiaj wpadłam na takie coś. Będzie to też idealny sposób na to, by urozmaicić trochę bloga, sprawić by był ciekawszy. Mnóstwo nastolatków publikuje na blogach opowiadania własnego autorstwa i ja też postanowiłam tego spróbować. To teraz coś o książce "Ostatnia Piosenka" autorstwa Nicholasa Sparksa:
Jest to jedna z moich ulubionych książek. Co takiego mi się w niej podoba? To w jaki sposób są tam ukazane emocje głównej bohaterki- Ronnie, jej przyjaciół i rodziny. Książka ma w sobie nutę romansu, ale także miłości do rodziców. Pokazuje, że problemy z przeszłości można pokonać, błędy naprawić i pogodzić się z nierozumianymi przez nas kiedyś decyzjami ludzi, którzy są nam naprawdę bliscy. Jest tam ukazane także to jaka miłość potrafi być silna, niezależnie od wieku. Jak potrafi nam pomóc w ciężkich chwilach, które wydają nam się niesprawiedliwe. Ja tak odbieram tę książkę. Ogólnie uwielbiam twórczość Nicholasa Sparksa, który jest moim ulubionym pisarzem. : )
facebook|zakup
